GBN OTOMASYON > Hakkımızda

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, Otomatik kapı sistemleri üretim ve montajında Türkiye’de sektörünün merkezi olarak zirvenin ev sahibi olmaktır. Dürüst ve yeni bir hizmet anlayışı ile devamlılığı hedefleyen, uluslararası platformlarda Türkiye’nin yüksek kalite işçiliğine değer katacak bir yapıya ulaşmayı amaçlıyoruz. Misyon-Vizyon politikamıza bağlı olarak kurumumuzu aynı kurallar ve hedefler içerisinde yapılandırıyoruz.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, faaliyette bulunduğumuz sektörde karşımıza çıkan ya da çıkabilecek tüm zorlu koşullara rağmen, iş ve ürün kalite çizgimizi bozmadan, müşterilerimize ve çalışanlarımıza değer katabilmektir. Doğru bir Misyon-Vizyon politikası uyguladığımızı görerek, hedeflerimize yine bu misyon-vizyon sınırları içerisinde yorulmadan koşuyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Kalitemiz önceliğimizdir.
Kendimizi yenileyerek sürekli geleceğe hazırlanırız.
Yeniliğin peşini bırakmadan, müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi gözlemleriz.
Birlik ve beraberlik içinde çalışırız.
İşinizi severek yaparız.
Tüm zorlukları göğüsler, yorulmadan çalışırız.

HAKKIMIZDA

2017 yılında genç ve dinamik bir ekip tarafından başkent Ankara’ da kurulan GBN Otomasyon olarak, Türkiye’nin otomatik kapı ve kepent sistemleri üretim ve montajında genç markalarından biri olarak, bitmeyen enerjisiyle sektörde kısa sürede ilk sıralarda yer almayı başardık.
Gelişen teknoloji ve değişen ihtiyaçlara karşılık verebilmek için sürekli iyileştirme ve geliştirme odaklı çalışma prensibimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyisini en uygun fiyatlara sunmaya devam ediyoruz.

NİÇİN BİZ?

Sektörün merkezi olabilmeyi amaçlayan bir marka olarak, üretim ve montajını yaptığı otomatik kapı sistemleri ile kaliteden ödün vermeden müşterilerine hizmet vermeyi hedeflemektedir. Kazan-Kazan felsefesini prensip edinerek hem müşterilerinin hem de kendisinin kazancını karşılıklı olarak düşünmektedir. Kontrollü büyüyerek üretim ve montaj devamlılığını sağlayıp pazarın ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi ve müşterileriyle uzun soluklu ticaret yapabilmeyi amaç edinmiştir. Müşterilerinin kazanmadığı, pazarın dengelerinin korunmadığı, yenilenmeye açık olmayan bir ticaret, ticaret değildir.

gbnkurumsal2